Rejestracja grilla

Zapraszamy do rejestracji zakupionego grilla.
   

  Administratorem danych osobowych jest PLEJADY mix Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kałuży 1/8.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są PLEJADYmix spółka z ograniczoną odpowiedzilnością spółka komandytowa oraz podmioty zaufane przetwarzające w imieniu Administratora, celem realizacji zamówienia,usług analitycznych i marketingowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Administratorem danych pod adresem ul.Kałuży 1/8, 30-111 Kraków lub email: biuro@plejadymix.pl

  DARMOWA DOSTAWA

  CzechEnglishPolishUkrainian