Artykuł

Jakie grille wybrać w 2021?

Jakie grille wybrać w 2021?

Pogoda zachęca do grillowania, a Ty nadal masz niefunkcjonalne urządzenie lub ciągle nie możesz zdecydować się na zakup nowego grilla? Sprawdź nasze propozycje grilli na 2021 rok.

Jakie grille wybrać 2021

 

Spring 3002 Barbecook – funkcjonalny grill gazowy

Do znanego z poprzednich lat dwupalnikowego grilla Spring dołączył w tym roku jego trójpalnikowy brat – Spring 3002. Model ten posiada sporych rozmiarów żeliwny ruszt, na którym przygotować można liczne dania. Nad kontrolą temperatury czuwa czytelny termometr. Ciekawa stylistyka i jakościowe materiały w połączeniu z niezwykle przystępną ceną sprawiają, że to świetna propozycja na pierwszego grilla gazowego.

grill gazowy spring barbecook

Seria grilli Siesta Barbecook

Niesłabnącą popularnością, ze względu na wygodny system czyszczenia cieszą się nadal grille gazowe Siesta. Wycięty kocioł i wysuwane tace, które z powodzeniem można umyć w zmywarce, pozwalają zapomnieć o uciążliwym szorowaniu. Palnik boczny i żeliwny ruszt w standardzie to inne z licznych zalet tej serii.

SERIA SIESTA Grille

Stek w zimie – wykorzystaj palnik Infrared

Nie od dziś wiadomo, jak kapryśnym mięsem jest wołowina. Idealny stek wymaga stałego utrzymania wysokiej temperatury. W grillu gazowym Stella Barbecook zastosowano specjalny palnik na podczerwień. Ceramiczna struktura palnika pod wpływem palącego się gazu, rozgrzewa się emitując promieniowanie podczerwone. Palnik Infrared to świetne rozwiązanie dla miłośników steków.

 

Elektryczny grill 2 w 1 – Alexia Barbecook

Nie wszyscy preferują grillowanie na gazie lub węglu – dla nich właśnie dedykowane są grille elektryczne. Model Alexia wyposażony jest w regulację temperatury i ruszt z powierzchnią non-stick. Ciekawą funkcją w tym modelu jest możliwość zdjęcia go ze standu i wykorzystanie jako grill stołowy.

Grill elektryczny ALEXIA Brabecook

Szybkie rozpalanie węgla – grille Loewy

Grillowanie na węglu przestaje być żmudnym zadaniem, gdy grill posiada wbudowany komin do rozpalania. Modele Loewy wyposażone są w system Quick Start oraz QuickStop, stąd korzystanie z nich jest łatwe i przyjemne.

DLACZEGO GRILLE WĘGLOWE

Wciąż nie wiesz jaki typ lub model grilla wybrać? Porozmawiaj z naszymi ekspertami 733 803 903, lub zostaw nam wiadomość na biuro@barbecoookgrill – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

DARMOWA DOSTAWA