Artykuł

Grillowanie na stadionie Cracovia

Grille węglowe Barbecook na Stadionie Cracovia

Grille węglowe Barbecook w czasie letniego grillowania krakowskim stadionie.

Jak połączyć miłość do grillowania i piłki nożnej?

Grillowanie na trybunach? Dlaczego nie ?:) Nasza reprezentacja grilli węglowych Barbecook w postaci czerwonego grilla Edson i grilla Major w czerni zawitała na murawie i trybunach. Grille Barbecook gościły na trybunach stadionu Cracovia w czasie odbywającego się meczu towarzyskiego.

Wszyscy kibice chętnie kosztowali kiełbaski i inne potrawy z rusztu grilli węglowych. Zapach grillowanych potraw potęgował piłkarskie emocje.

Drużyny naszych grilli węglowych cieszyły się równie dużym zainteresowanie co zmagania na boisku. Być może i w Twojej strefie kibica powinien zagościć, któryś z naszych grilli gazowych  lub węglowych.

Któż nie chciał by wyróżniającego się z pośród tradycyjnych grilli, czerwonego grilla w kształcie beczki. Grill Edson bo o nim mowa, posiada nie tylko oryginalny wygląd, ale i praktyczny wyjmowany popielnik oraz dwustopniowy ruszt. W czasie gdy nie grillujemy dzięki metalowej pokrywie, może pełnić funkcję nietuzinkowego stolika.

Dla miłośników klasycznych grilli dedykowany jest grill węglowy Major. Grill Major wyposażony jest w system szybkiego rozpalania QuickStart i szybkiego wygaszania. Regulowany ruszt i dodatkowy ruszt do podgrzewania spełnią wymagania wszystkich adeptów grillowania.

 

Ciesz się fantastycznym grillem i emocjami z ulubionego sportu

https://barbecookgrill.pl/product/grill-weglowy-edson-red/

https://barbecookgrill.pl/product/grill-weglowy-major-black/

DARMOWA DOSTAWA